David CimbůrekPřihlášení


Nové obrázky

Kluci si to samozřejmě rozdělili a spí na střídačku. Ten je ale malinkej! Táta na plný úvazek. Kubík se prokopává rád, narozdíl od Matyáše v jeho věku. Naše dvě miminka. Zívanec po svačině.

Počasí v Brně

In-počasí

Citát

Tu však jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne, zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí, je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco, co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!

— Erich Maria Remarque

Hannibal

Autor: Thomas Harris Hodnocení:3 / 10 30. října 2008, 0:01 | Recenze | Dave

Hannibal.

Tohle že je pokračování vynikajících Jehňátek? První polovina knihy je jakýmsi turistickým průvodcem po italských památkách, druhá je zase slepencem různého pobíhání, chaotického cestování sem tam a celé je to zakončeno tak stupidním vyvrcholením, že se z toho chce až brečet (ještě že tvůrci filmu se od knižního závěru odklonili a vzniknul tak alespoň průměrný biják). Jak může jeden autor vyplodit dva romány, které jsou jako den a noc? A proč jsem tu břečku vůbec četl?


Žádné komentáře »

No comments yet.

Leave a commentCopyright © 2009–2015 David Cimbůrek, david.cimburek (at) gmail.com