David CimbůrekPřihlášení


Nové obrázky

Mapa trasy. Docházím za posledního světla, Dukovany v dálce jedou naplno. Pěkné rampouchy nad potokem. Víckovský vodopád. Pozůstatky hradu Víckov. Poslední sluneční paprsky cestou na Víckov.

Počasí v Brně

In-počasí

Citát

For as long as I can remember, I’ve been searching for some reason why we’re here – what are we doing here, who are we? If this is a chance to find out even just a little part of that answer, I think it’s worth a human life, don’t you?

— Ellie Arroway

Do temného království

Autor: Raymond E. Feist Hodnocení:9 / 10 1. ledna 2005, 0:00 | Recenze | Dave

Do temného království.

Po delší době nová Feistova knížka, která se mi opravdu líbila. Po několika nemastných neslaných dílech, kde se víceméně omílaly staré motivy v již dobře známém, příliš nepřekvapujícím prostředí, ukázal Feist, že ačkoliv svět, ve kterém žije Pug a ostatní popsal již v několika desítkách svazcích, stále má nové a překvapující nápady.

V tomto případě svět krvelačných a nepochopitelných Dasatů, tvorů ze světa druhého kruhu, kteří představují pro světy Midkemie a Kelewanu smrtelnou hrozbu. Feist vytvořil velmi promyšlený a zajímavý způsob fungování jejich společnosti a v knížce je několik poměrně velkých překvapení. Já jen volám „Jen houšť a větší kapky!“ a opravdu se těším, až vyjde závěrečný díl celé série Války temných.


Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentářCopyright © 2009–2021 David Cimbůrek, david.cimburek (at) gmail.com