David CimbůrekPřihlášení


Nové obrázky

Mapa trasy. Docházím za posledního světla, Dukovany v dálce jedou naplno. Pěkné rampouchy nad potokem. Víckovský vodopád. Pozůstatky hradu Víckov. Poslední sluneční paprsky cestou na Víckov.

Počasí v Brně

In-počasí

Citát

Kdyby přišla doba, v níž by nebylo ani bohatých ani chudých, tak budou ještě vždy moudří a hloupí, lstiví a prostí. Tak tomu vždy bylo a tak tomu bude. Silný postaví svou nohu na šíji slabého a lstivý odejme měšec stříbra hloupému a přiměje prostého, aby pracoval místo něho, neboť člověk je ošemetný a jeho dobrota je polovičatá. Takže pouze člověk, jenž leží natažen a nemůže již povstat, je zouplna dobrý.

— Mika Waltari

Beskydy

21. srpna 2006, 22:04 | Cestování, Treky | Dave

Barevný západ slunce.

Byl srpen 2006 a se skupinou známých jsme vyrazili do Beskyd na chatu strávit pohodový prodloužený víkend. Po mírných peripetiích s prasklou hadičkou od brzd a přívodu benzínu a několika hodinách v autoopravně jsme dorazili na místo a pobyt si užili. Přes den jsme chodili po kopcích, večery jsme proklábosili u ohně u buřtů a pivka. Poslední den jsme si i vyšlápli prohlédnout si sochu Radegasta a během jízdy domů jsme si užili krásně zbarvený západ slunce. Prostě pohoda.


Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

TrackBack URL

Napsat komentářCopyright © 2009–2021 David Cimbůrek, david.cimburek (at) gmail.com